Kurumsal Bilgiler

moblogo Mobil ve İnternet Teknolojileri Bilişim İletişim İlan Reklam Organizasyon Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. 

MOBİNTEK 2009 yılı Ocak ayı itibarıyla Bursa’da; Cem HACIZADE tarafından kurulmuştur. Faaliyete başladıktan kısa süre sonra önemli dünya ve Türk markalarına çözümler üretmiştir.

Pazarlama ve teknoloji dünyalarının en yeni pazarlama ve reklam mecrası olan Mobil Cihazlara yönelik uygulamalar konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Geliştirdiğimiz mobil teknoloji hizmetleri ile bire-bir pazarlama platformları yaratmaktayız. Mobil teknoloji, uygulama geliştirme ve birebir pazarlama çözümlerini mobil platformlara taşımayı hedef edinen MOBİNTEK, bu alanda deneyimli kadrosuyla çözüm ortağınız olacaktır. MOBİNTEK, mobil teknolojideki gücünü; geliştirmiş olduğu, Gateway, Mobil Kampanya Yönetimi ve Oyun uygulamaları ile ortaya koymaktadır. Bilgi ve tecrübe birikimi sayesinde MOBİNTEK, çeşitli mobil uygulamaların (örneğin oyunlar, anketler, yarışmalar, mobil CRM uygulamalarının) geliştirme, entegrasyon ve yönetimine yönelik hizmetler ve ürünler sunmaktadır.

Ayrıca MOBİNTEK; Bilgi güvenliği ve kişilsel verilerin korunması ile ilgili olarak KVKK Uyumluluk süreçlerinde Hukukçular, İnsan Kaynakları ve Genel Yönetim Danışmanları Veri Gizliliği uzmanları, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve 27701 Kişisel Verilerin Yönetimi Denetçileri/Danışmanları ve Bilişim Teknolojileri Uzmanları ile geliştirmiş olduğu denetim araçları sayesinde kurumlara en doğru şekilde hizmet sunan çözüm ortağınızdır.

MOBİNTEK; Türkiye'nin en eski kayıtlı posta kurumu ve entegratör firması olan Türkkep Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri A.Ş. Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri A.Ş. stratejik iş ortağıdır.

Saygılarımızla;

Cem HACIZADE

Merkez: Üçevler Mahallesi Ersan Sokak B Blok No:8/A ,Nilüfer - BURSA - P.Kod: 16265
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon: +90 224 362 53 62
Vergi Dairesi: Setbaşı, Vergi Numarası: 622 054 4177, Mersis: 0622054417700020

 Şirket Müdürü: Cem HACIZADE