Hakkımızda

Firmamız MOBİNTEK Danışmanlık 2009 yılı Ocak ayı itibarıyla Bursa’da; Cem HACIZADE tarafından kurulmuştur. Faaliyete başladıktan kısa süre sonra önemli Türk ve Dünya markalarına çözümler üretmiştir.

Pazarlama ve teknoloji dünyalarının en yeni pazarlama ve reklam mecrası olan Mobil Cihazlara yönelik uygulamalar konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. Geliştirdiğimiz mobil teknoloji hizmetleri ile bire-bir pazarlama platformları yaratmaktayız. Mobil teknoloji, uygulama geliştirme ve birebir pazarlama çözümlerini mobil platformlara taşımayı hedef edinen MOBİNTEK, bu alanda deneyimli kadrosuyla çözüm ortağınız olacaktır. MOBİNTEK, mobil teknolojideki gücünü; geliştirmiş olduğu, Gateway, Mobil Kampanya Yönetimi ve Oyun uygulamaları ile ortaya koymaktadır. Bilgi ve tecrübe birikimi sayesinde MOBİNTEK, çeşitli mobil uygulamaların (örneğin oyunlar, anketler, yarışmalar, mobil CRM uygulamalarının) geliştirme, entegrasyon ve yönetimine yönelik hizmetler ve ürünler sunmaktadır.

Ayrıca MOBİNTEK; internet mecrasında şirketinizi en doğru biçimde ifade etmenize yardımcı olacak olan çözüm ortağınızdır. Web domain, web tasarım ve alan adı barındırma, eposta tasarım ve dağıtımı anlamında her türlü hizmeti; uzman kadro ve altyapısıyla vermektedir. Şirket sitenizin revizyonunda, şirket sitenizi elektronik ticarete açmakta, veri güvenliği sertifikasyonunda ve e-ticaret uygulamalarının entegrasyonunda hızlı ve optimum çözümler üretmektedir.

Saygılarımızla;